Немовицька сільська рада інформує!

Дата: 21.04.2023 16:09

Для кожного з нас питання ремонту доріг є дуже важливим, адже стосується якості життя.  У всіх населених пунктах  нашої громади є проблемні дороги, які  потребують ремонту та догляду. Матеріали дорожнього покриття вуличних доріг без твердого покриття дуже швидко зношуються, а це призводить до їх деформації, а згодом – вибоїн та ям, які постійно потрібно ремонтувати.

Підвіз дітей до шкіл, прибуття екстрених служб усе це – складові успішного соціально-економічного розвитку, тому сьогодні під пильним контролем органів місцевої влади продовжуються ремонтні роботи доріг нашої громади, а саме, протягом робочого тижня розпочато завезення щебеневої суміші для подальшого ремонту проблемних ділянок вуличних доріг без твердого покриття.

З наступного тижня розпочнуться ремонтні роботи ділянок доріг, які знаходився в критичному стані і є майже непроїзними.