Привітання сільського голови з прийдешнім Старим Новим роком та днем Святого Василя Великого

Дата: 13.01.2023 11:49

Від щирого серця вітаю всіх з традиційним українським Новим роком та другим празником Різдвяних свят – днем Святого Василя Великого.

Василя Великого вважали покровителем землеробства, і саме тому цього дня основною обрядовою дією було засівання осель збіжжям.

Українці на свято Василя посівають, славлять господарів піснями, бажають їм здоров’я та достатку. І традиційно вітають один одного з нашим Новим роком.

Бо Старий Новий рік — це свято, коли потрібно залишити позаду все погане і відкрити серце для нових і світлих змін.

У цей святковий день вітаю всіх Василів та Василин з Днем Ангела.

Нехай Ваш Ангел Охоронець завжди буде з Вами, наставляє Вас на добрі дії. Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Для кожного із нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.

Тож нехай Різдвяні свята  принесуть в наші домівки все те, про що так мріють українці! Я вірю, що втіляться всі наші сподівання, адже  все залежить від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Мирного та спокійного свята!

З повагою Немовицький сільський голова

Олександр ТРОХИМЕЦЬ