Дупутати Немовицької сільської ради брали участь в обласних спортивних змаганнях

Дата: 21.12.2022 08:44

14 грудня в місті Рівне на базі Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбулися спортивні змагання серед депутатів обласної та районних рад, територіальних громад (міських, селищних, сільських рад), присвячені Дню місцевого самоврядування. Учасники визначали найкращого у настільному тенісі, шахах, шашках.

Немовицьку територіальну громаду представляли депутати сільської ради Колядко Микола Іванович та Литвак Богдан Іванович, нині призваний до лав ЗСУ. У змаганнях з настільного тенісу Богдан Іванович не залишив жодних шанців своїм суперникам, впевнено посівши перше місце в загальному заліку за результатами зіграних ігор. Микола Іванович також продемонстрував свою майстерність, перегравши своїх суперників у шахах, а також шашках, зайнявши в обох видах перші місця. Такі результати дозволили команді Немовицької ТГ в підсумковому заліку змагань, посісти II загальнокомандне місце!