A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Команда із Зносич - призер чемпіонату Рівненської області з футболу серед дівчат!

Дата: 29.10.2022 18:44
Кількість переглядів: 147

Фото без опису

27 жовтня у Сарнах відбувся традиційний жіночий Чемпіонат Рівненської області з футболу серед гравчинь 2007 року народження і молодших. Участь взяли 5 команд із Сарн, Дубровиці, Гощі, Костополя та Зносич. Поєдинки тривали по 15 хвилин. Не обійшлося й без повітряних тривог.

За результатами змагань дівчата із Зносичи здобули призове друге місце. Перемогу ж святкували футболістки з Костополя, не програвши жодної гри. "Бронза" у колективу з Дубровиці.

В особистих номінаціях кращою голкіперкою турніру стала представниця зносицької команди Вакулко Марія.

Усі гравці команд-призерок були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Дякуємо організаторам змагань та збройним силам України за змогу грати у футбол під мирним небом. Разом ми сила!