Привітання зі святом

Дата: 14.10.2022 09:45

14 жовтня – День захисників і захисниць України, українського козацтва, День УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Цей день зібрав у собі все те, що характерно для українського народу: мужність, відвагу, силу, віру в християнські цінності, зв'язок з предками та незламне бажання бути господарями на власній землі та у своєму домі.

Сьогодні такі свята набули для нового значення, стали більш зрозумілими і близькими. Сьогодні кожен з нас – взірець мужності та відваги. І кожен з нас працює на своєму фронті, задля досягнення спільної мети – перемоги та світлого мирного майбутнього нашої держави. Українці – незламна нація. Нас стільки разів хотіли знищити. Не змогли. Ми все вистояли. І цього разу тримаємось уже 233 дні повномасштабного вторгнення росії на наші землі – не здаємо позицій, а лише вкотре доводимо свою силу духу, віру і міць.

У нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Ми пам’ятаємо, тих хто віддав своє життя за нашу свободу, і дякуємо тим хто зі зброєю в руках захищає нас сьогодні. Нехай незламна віра дає сили, справжня любов наповнює гармонією і добродушністю, а райдужна надія завжди осяває життєвий шлях! Перемоги нам, миру, щастя і добра.

Ми є мужніми, тому переможемо, ми згуртовані, а значить непереможні.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою

Немовицький сільський голова                                                     Олександр ТРОХИМЕЦЬ