Привітання зі святом

Дата: 30.09.2022 17:03

Шановні вчителі та працівники освіти Немовицької територіальної громади!

Від депутатського корпусу та виконавчого апарату сільської ради сердечно вітаю вас із професійним святом!

Висловлюю велику вдячність за невтомну працю, за високий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Нехай здійснюються всі найзаповітніші мрії, у ваших родинах завжди панує тепло, радість і затишок. Зичу міцного здоров’я, наснаги, добробуту, незгасної іскри та творчого запалу. Хай вас і ваших учнів завжди об’єднує одна мета – зведення величного храму знань. Хай слово освітянина буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.

Добра, злагоди, миру і перемоги!

Все буде Україна! Все буде освіта!

З повагою

Немовицький сільський голова                                                     Олександр ТРОХИМЕЦЬ