Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

Дата: 13.09.2022 12:51

12.09.2022 відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради.

Розглянуто наступні питання:
- про встановлення порядку побачень та участі у вихованні малолітньої дочки жителем громади,
- про надання дозволу на вчинення правочину договору дарування житлового будинку право користування яким мають малолітні діти,
- про умови виховання та догляду за дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах,
- про стан виконання батьківських обов’язків жителькою громади щодо свого малолітнього сина.
З усіх питань порядку денного комісією прийняті рішення на користь дітей, з дотриманням їх прав та інтересів.
Службою у справах дітей Немовицької сільської ради на розгляд виконавчого комітету було подано проекти рішень щодо надання дозволу на вчинення правочину договору дарування житлового будинку право користування яким мають малолітні діти та про встановлення порядку побачень та участі у вихованні малолітньої дочки жителем громади.