Привітання зі святом

Дата: 10.06.2022 17:27

Наш мудрий народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності.

Нині ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, боротися, перемагати. Тож нехай цієї світлої днини разом із свіжою зеленню в наші домівки ввійде мир та висока Божа благодать, серця наповняться добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням. Нехай це свято надихне нас на добрі справи і наповнить наші серця всепрощенням та любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Ми ще раз дякуємо кожному нашому воїну, який знаходяться на передовій, ціною власного життя і здоров’я, захищає кожен сантиметр нашої землі і дає нам можливість зустріти свято вдома, з рідними, не чути пострілів і вибухів. Кожен з тих, хто знаходиться там, є Героєм.

Хай Господь допоможе нам наблизити Перемогу і повернення наших хлопців живими.

Віримо у ЗСУ! Віримо в Україну! Перемога буде за нами.

З повагою

Немовицький сільський голова                                           Олександр ТРОХИМЕЦЬ