Збільшення часу на виконання національного мультипредметного тесту

Дата: 04.05.2022 09:13

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на виконання доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.11.2021 № дор.153/01-60/21, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2022» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2021-2022 навчальний рік, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 02.11.2021  36 «Про підготовку й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2022 році» повідомляє, що Українським центром оцінювання якості освіти ухвалено рішення про збільшення  часу  на  виконання  національного  мультипредметного  тесту до 120 хвилин, а також оновлено час виконання демонстраційного онлайн НМТ.