Щодо проведення Великодніх богослужінь

Дата: 21.04.2022 15:28

До уваги жителів Немовицької громади!

Великдень - одне з найбільших християнських свят, яке на жаль, знову відзначатимемо в надзвичайних умовах. Цьогоріч це ВІЙНА.

З метою проведення Великодніх богослужінь та участі у них вірян, у ніч з 23 на 24 квітня 2022 року, під час комендантської години з 22 години 00 хвилин 23 квітня 2022 року по 06 годину 00 хвилин 24 квітня 2022 року, дозволено роботу культових споруд, пересування до місць проведення богослужінь та перебування поблизу церков громадян у межах населених пунктів Немовицької сільської ради.

Для російських окупантів немає нічого святого. Тож, відповідно до рішення ради оборони області від 16 квітня №11, інформуємо громадян,  щодо можливого виникнення загроз ракетних ударів та інших небезпечних ситуацій в умовах воєнного стану. Та все ж безпека сьогодні - найголовніше! Тому рекомендуємо вірянам максимально залишитися вдома.