З Вознесінням Господнім

Дата: 28.05.2020 16:03

Кажуть, що сьогодні відкриті небеса для кожного вірянина і що кожен з нас може торкнутися їх.

Сьогодні, 28 травня 2020 року, минає 40 днів після Воскресіння Христового. Це означає, що цього дня Син Божий, скликавши своїх учнів на гору Оливну, що неподалік Єрусалиму, і давши останні світлі настанови та благословивши всіх, піднісся по хмарах на небо, до Бога, Свого Отця. Після цієї події людям з'явилися ангели, сповіщаючи про друге, майбутнє, пришестя Христа.

Працівники Немовицької сільської ради вітають усіх жителіві Немовицької ОТГ з Вознесінням! Нехай Господь охороняє вашу родину від зла і негоди і дарує вам добробут, любов і благодать. Нехай на серці буде світло і спокійно. Нехай Господь пошле своє благословення і допомагає у всіх благих справах і починаннях!