A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

До уваги споживачів житлово-комунальних послуг!

Дата: 20.05.2020 09:07
Кількість переглядів: 117


Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та із впровадженням карантинних заходів, Верховною Радою України призупиняється нарахування пені за несплату, але обов’язок здійснювати оплату за спожиті житлово-комунальні послуги законом не скасовується!

     Просимо усіх поставитися із розумінням до ситуації, що склалася, утримайтеся від відвідування пунктів прийому споживачів підприємств-надавачів послуг, а всі питання вирішуйте у телефонному режимі та режимі он-лайн. В умовах карантину, дистанційна оплата онлайн - єдиний безпечний для здоров‘я варіант оплати  житлово-комунальних послуг.

     Кожен, хто отримує пенсію або соціальну виплату через банківські установи, може дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги. Для цього громадянин має зареєструватися у системі дистанційного обслуговування або зателефонувати на «гарячу» лінію банку і надати інформацію про перелік ЖКП, які бажає оплатити дистанційно, та необхідні дані для оплати послуг з його рахунку.

     Одержувачі пенсій та грошових допомог також зможуть оплачувати за ЖКП безпосередньо у листоноші  АТ «Укрпошта» під час отримання виплат, або замовивши відповідну послугу, зокрема телефоном. Щоб скористатися цим сервісом, необхідно заповнити  онлайн-форму  на офіційному сайті  або зателефонувати до контакт-центру 0 800 300 545 (обрати цифру 9  у голосовому меню).

     Здійснити широкий спектр банківських та поштових послуг, зокрема здійснити дистанційну оплату за спожиті житлово-комунальні послуги  завжди можна з допомогою альтернативних каналів зв`язку: Mobile-банкінг, особистих онлайн-кабінетів,               WEB-дзвінків і чатів, месенджерів, електронного листування, онлайн-систем iPayPortmoneEasypayPayHub.

     Додаткову інформацію стосовно стану оплати, нарахувань та інших питань можна отримати на офіційних сторінках підприємств-надавачів послуг.

     Крім того, з 9 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній серіал «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома» для платформи "ДІЯ. Цифрова освіта". Проєкт допоможе громадянам похилого віку зорієнтуватися у цифровому просторі та призвичаїтись до нових реалій. Серіал навчає проводити оплату комунальних платежів на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжних сервісів, на сайтах  банків та у мобільних додатках.  Відео доступні за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/komunalka-online

     Покрокова відео-інструкція про те, як провести дистанційну оплату за  житлово-комунальні послуги розміщено за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=x7n0p02xvQc

     Велике прохання до громадян, хто має можливість допомогти людям похилого віку, самотнім, незахищеним верствам населення сплатити вчасно за комунальні послуги дистанційно через онлайн-ресурси та мобільні додатки до смартфонів.

     Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у Ваших будинках та стабільність енергопостачання. Тому, шановні громадяни, просимо здійснювати своєчасну оплату за надані житлово-комунальні послуги та спожиті  енергоносії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень