Відзначили Міжнародний жіночий день

Дата: 11.03.2020 11:24

Весна - найпрекрасніша пора року. З її першим подихом приходить до нас чудове жіноче свято - 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у житті - щастя, радість, надія, кохання - пов'язане з жінкою. Саме прекрасна половина людства наповнює будні яскравими фарбами, спонукає до шляхетних вчинків і добрих справ. У день жіночого свята, 8 березня, у Зносицькому та Тинненському будинках культури відбулися святкові концерти до Міжнародного жіночого дня. Які стали справжніми подарунками для жінок. Кожен виступ артистів  глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Святкова програма вражала яскравістю та різнобарвністю: жінок того дня вітали маленькі і дорослі артисти, даруючи своє вокальне та хореографічне мистецтво.