Дитячий християнський табір у с. Тинне

Дата: 22.07.2019 13:38

Літні канікули - найулюбленіші канікули всіх дітей. Літо – це одна з найкращих пір року, яка надає багато варіантів для проведення часу. Можна цілими днями гуляти на вулиці, ходити на море, озеро, річку, насолоджуватися природою, а ввечері милуватися заходом. А можна відвідати дитячий християнський табір «Дивокрай», який почергово проходить у селах Немовицької сільської ради. Так, як минулого тижня з понеділка по п’ятницю діти від п’яти років мали можливість відвідати табір в с. Тинне, організований громадою ЦВХ. Час проведений у таборі був змістовний, активний та залишиться у памяті дітей назавжди. Це підтверджує і кількість дітей, яких щодня нараховувалось біля чотирьохсот. Для цього приклали багато зусиль вихователі-служителі, які подбали, щоб кожна хвилина часу проведеного в таборі була змістовною і наповнена не тільки розвагами, але й корисними знаннями.