Свято коляди «Різдвяний передзвін»

Дата: 21.01.2019 10:37

Великі світлі Різдвяні свята єднають у радості, сповнюють серця і розум благими намірами, надихають на добро і милосердя. Так 20 січня 2019 року у Тинненському будинку культури об’єднало всіх жителів Немовицької громади свято коляди «Різдвяний передзвін». Заколядували також і недалекі сусіди з Клесівської громади. Захід пройшов у теплій дружній атмосфері, в святково прикрашених залах з гостинними господарями. На святі, де панував святково різдвяний настрій лунали колядки та щедрівки, новорічні вітання у виконанні дитячих та дорослих аматорських колективів, гуртів релігійних громад.

Як і годиться у нас на Поліссі, гурти колядників господарі – голова Віктор Савчин та староста с. Тинне Олександр Трохимець обдаровували подарунками та щирими словами привітань.

Спільна коляда, якою завершувалося свято, об’єднувала усіх присутніх у вірі та любові Бога та рідної України.