Козаки з Тинного найкращі на районних іграх

Дата: 16.10.2018 11:25

14 жовтня в чудовий сонячний день на Покрову в Сарнах були проведені спортивні змагання “Козацькі розваги” за всіма традиціями козацтва. Намовицька ОТГ також прийняла участь у змаганнях, представниками якої став Тинненський курінь. Спортивно-культурні змагання відбулись на стадіоні ВПУ-22 за участі чотирьох команд (команда від міської ради, команда Немовицької ОТГ, команда військових, команда ВПУ–22). Змагання розпочалися з посвяти козаків та козацького маршу.

Першим видом змагань було піднімання мішка з зерном вагою 45 кг. У цьому виді змагань взяв участь Занозовський Олександр. Він підняв мішок 92 рази. Наступним взяв участь Бакунець Геннадій з метання довбні. І тут знову перемога за тиннянами. Геннадій метнув довбню на відстань 12 м 53 см. Також не було рівних нашим козакам  в перетягуванні каната та штовханні воза на відстань 80 м. З цих видів хлопці здобули перші місця.

Друге місце наші козаки зайняли у вправі "Чумаки" та за козацький куліш. А ще всіх присутніх вразив Тинненський курінь, який був справжнім козацьким, зроблений за ініціативою старости с. Тинне Олександра Трохимця.

Захід прийшовся всім до вподоби, подарував гарний настрій, багато позитивних емоцій.

Бажаємо нашим славним козакам міцного здоров’я, натхнення, успіхів у всьому.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)