Новий шкільний автобус у Тинному

Дата: 17.09.2018 10:04

Давно актуальною у селі Тинне залишалась проблема підвозу дітей до Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., адже кількість школярів, які під’їжджають до навчального закладу становить більше 300 чол. Ці учні проживають на досить віддалених від школи вулицях села (4-5 км.), а наявного шкільного автобуса, який здійснює три рейси, на жаль, недостатньо. Часто він переповнений, що загрожує безпеці дітей, або ж певна кількість учнів змушена добиратись самостійно. Наймолодші школярі прибувають до школи о 8:00 год. Це дуже рано, адже їм потрібно о 7:45 хв. вже бути на зупинці. Тому, щоб підвести до школи дітей вчасно, дбаючи про їх безпеку та здоров’я, школі був потрібен ще один шкільний автобус.

І з початком нового 2018-2019 навчального року приємна новина надійшла для школярів та вчителів Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. – новий шкільний автобус вже в Тинному. Отримати його вдалося згідно процедури відкритих торгів, проведеної Немовицькою сільською радою, в рамках реалізації відповідного проекту за рахунок субвенцій з державного та місцевого бюджетів. Новий шкільний автобус розрахований на 32 місця й відповідає всім сучасним стандартам. Тож дітям будуть надані всі умови, щоб безпечно та вчасно добиратися до школи.