День села Тинне

Дата: 27.08.2018 11:07

26 серпня 2018 року мешканці села Тинне святкували 555 річницю Дня села.

В цей день в селі зібрались не тільки місцеві жителі, а й гості з району та сусідніх сіл.

У програмі свята проводилися спортивні змагання різних видів, які заохочувалися цінними подарунками. Перед  початком проведення футбольного матчу між командами ‘‘Случ’’ Тинне та ‘‘Полісся’’ Карпилівка, команді ‘‘Случ’’ голова  громади Віктор Макарович Савчин вручив нову футбольну форму, що напевно посприяло перемозі команди з рахунком 5:2.

Також увазі всіх присутніх була представлена виставка народних умільців, атракціони для дітей, святковий концерт.

Фото без описуФото без опису

Офіційну частину святкувань відкрив вітальним словом Немовицький сільський голова Віктор Макарович Савчин. Також слова вітання до своїх жителів висловив староста села Тинне Трохимець Олександр Петрович та запрошені гості Микола Костецький і староста с. Зносичі Кичан Олександр Іванович.  На урочистій частині святкування були відзначені та нагороджені грамотами і пам’ятними подарунками видатні жителі села.

Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан та гостей свята, чим дарували позитивні емоції та хороший настрій. Концерт продовжили запрошені гості Сарненського районного Будинку культури, Народний Аматорський Ансамбль Народної пісні ‘‘ Терен ’’ з села Немовичі та аматорський хореографічний колектив ‘‘Журавка ’’ Сарненського МБК ‘‘Залізничник’’, які  підкорили публіку своєю майстерністю та спричинили справжній фурор на святі.

Крім концерту всі присутні могли пригоститися фірмовими стравами Віктора Мельника – українським кулішем, юшкою, пловом та стравами сільських господинь.

По закінченню концерту всі бажаючі могли відвідати дискотеку живої музики під відкритим небом.

Свято закінчувалося та людям не хотілося розходитись, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цього дня у Тинне!

Це було яскраве, незабутнє свято для всіх і кожного!

Більше фото >>